Sztum, dn. 28.01.2013r.

1.    Zamawiający:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sztumie Os. Sierakowskich 15 82-400 Sztum

2.    Przedmiot zamówienia:
Zorganizowanie i przeprowadzenie spotkań mających na celu zwiększenie kompetencji i umiejętności wychowawczych w formie grupy wsparcia dla rodziców zastępczych z terenu powiatu sztumskiego.

Sztum, dn. 28.01.2013r.

1.    Zamawiający:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sztumie Os. Sierakowskich 15 82-400 Sztum

2.    Przedmiot zamówienia:
Zorganizowanie i przeprowadzenie zajęć terapeutycznych dla dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu sztumskiego.

Sztum, 06.09.2012r.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty. (kliknij, aby otworzyć)

Sztum, 28.08.2012r.

ZAPYTANIE OFERTOWE